کد خبر : 105018

به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی پیشنهادات الحاقی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی، گفت: دولت بارها با طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی مخالفت کرده و تاکید می‌کند این طرح در جامعه تورم ایجاد می‌کند. وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به […]به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی پیشنهادات الحاقی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی، گفت: دولت بارها با طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی مخالفت کرده و تاکید می‌کند این طرح در جامعه تورم ایجاد می‌کند.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به دنبال توزیع عادلانه کالاهای اساسی مردم است اما دولت با مجلس در این زمینه همکاری نداشته است و ناکارآمدی‌های خودش را به این طرح نسبت می‌دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح تامین کالاهای اساسی به هیچ وجه تورم زا نیست بلکه عدالت را در توزیع کالاهای اساسی ایجاد می‌کند و مجلس به دنبال حل مشکلات معیشتی مردم است.

شریعتی درباره وضعیت ارز، گفت: در حال حاضر وضعیت ارزی کشور خوب است و حتی می‌توان گفت از سال گذشته و حتی از سال آخر دولت دهم نیز بهتر است اما مشکل این است که دولت بخشی از ارزهای خود را در حسابی خاص بلوکه کرده است و وارد چرخه ارزی نمی‌کند.منبع: مهر