کد خبر : 104989

شانزدهمین نشست شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان به ریاست حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با حضور اعضاء شورای اطلاع رسانی،اصحاب رسانه،مطبوعات و پایگاه های خبری، چهارشنبه ۷ آبان ماه در محل استانداری خوزستان برگزار شد.

به گزارش خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این نشست ضمن تشکر از اعضاء به دلیل حضور در جلسه،گزارشی از اخبار و رویدادهای هفته گذشته و درخواست ها و پیشنهادات حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان را ارائه داد.

محمد جوروند ضمن تبریک انتصاب یعقوب شلیش پور به عنوان مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان، از رسانه ها بابت حضور به موقع در بحران ها و انعکاس اخبار تشکر کرد.

وی ضمن گله مندی از مدیران استانی به دلیل عدم تمایل برای رسانه ای کردن فعالیت های اداره متبوع خود، از عدم وجود قانون و ساز و کاری برای برخورد با رسانه های غیرمجاز فعال در فضای مجازی انتقاد کرد.

علی حسین حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان از جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به دلیل پیگیری تشکیل جلسات مستمر شورای اطلاع رسانی تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه،اعضاء به بحث و بررسی پیرامون دستور جلسه پرداختند.