کد خبر : 105959

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود ثقفی در جمع خبرنگاران در فضای مجازی گفت: بر اساس آخرین اطلاعاتی که به دست ما رسیده است روند کار مدارس در دو هفته آینده به این صورت است که تمام مدارس اعم از کادر اجرایی و آموزشی تعطیل است و ضرورتی به حضور کادر اجرایی و آموزشی در مدرسه […]به گزارش خبرنگار مهر، مسعود ثقفی در جمع خبرنگاران در فضای مجازی گفت: بر اساس آخرین اطلاعاتی که به دست ما رسیده است روند کار مدارس در دو هفته آینده به این صورت است که تمام مدارس اعم از کادر اجرایی و آموزشی تعطیل است و ضرورتی به حضور کادر اجرایی و آموزشی در مدرسه نیست.

وی ادامه داد: مدیر و معاونین نیز لزومی به حضور در مدرسه ندارند و صرفاً سرایدار مدرسه و احیاناً اگر برای کارهای فنی قرار باشد کسی در مدرسه حضور داشته باشد، مجاز است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: معلمان از طریق مجازی امر آموزش را پیگیری می‌کنند و نظارت و کنترل مدیران بر فرایند آموزش نیز در فضای مجازی ادامه دارد. بنابراین به صورت شفاف اعلام می‌کنم که تمام مدارس شهر تهران در دو هفته آینده تعطیل است و صرفاً آموزش‌ها و نظارت‌ها از طریق مجازی صورت می‌گیرد.منبع: مهر