کد خبر : 105694

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور ظهر جمعه در مراسم رونمایی از کتاب «تحلیل و بررسی پیشران‌های آنتی‌تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه و راهکارهای مقابله» با تاکید بر ضرورت شناسایی عوامل تفکر ضدیت با انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه گفت: شهر قم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با جریانات ضد انقلاب مقابله کرده […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور ظهر جمعه در مراسم رونمایی از کتاب «تحلیل و بررسی پیشران‌های آنتی‌تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه و راهکارهای مقابله» با تاکید بر ضرورت شناسایی عوامل تفکر ضدیت با انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه گفت: شهر قم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با جریانات ضد انقلاب مقابله کرده و امروز گروهی به دنبال متزلزل کردن پایه‌های مقاومت در این شهر مقدس هستند.

وی افزود: همه ما مدیون انقلاب اسلامی هستیم و هر کس باید به اندازه توان خود در راه اهداف انقلاب اسلامی تلاش و برای اعتلای نظام اسلامی گام بردارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط موجود کشور و فرصت‌های به وجود آمده گفت: شرایط امروز کشور حساس و مهم است و باید با روحیه انقلابی. جهادی برای دفاع از انقلاب اسلامی محورسازی کرد.منبع: مهر