کد خبر : 105715

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد که قصد و نیت «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا برای بازدید از شهرک‌های کرانه باختری و بلندی‌های اشغالی جولان سوریه یک تجاوز آمریکایی علیه حقوق ملت فلسطین و امت عربی محسوب می‌شود. وی افزود: این بازدید بیانگر اصرار دولت آمریکا […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد که قصد و نیت «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا برای بازدید از شهرک‌های کرانه باختری و بلندی‌های اشغالی جولان سوریه یک تجاوز آمریکایی علیه حقوق ملت فلسطین و امت عربی محسوب می‌شود.

وی افزود: این بازدید بیانگر اصرار دولت آمریکا مبنی بر اجرای بندهای معامله قرن در آخرین روزهای قدرت مقامات کنونی کاخ سفید به شمار می‌رود.

قاسم بیان کرد: این رفتار آمریکایی‌ها در قبال حقوق ملت فلسطین بیانگر قلدرمآبی آنها و دولت آمریکا و شخص ترامپ و پمپئو است.

مایک پمپئو در سفر قریب الوقوع خود به سرزمین‌های اشغالی به اولین وزیر خارجه آمریکا تبدیل می‌شود که قصد بازدید از شهرک‌های صهیونیستی در کرانه باختری و بلندی‌های جولان اشغالی را دارد.منبع: مهر