کد خبر : 105428

به گزارش خبرگزاری مهر، «لیندسی گراهام» سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای شمالی امروز یکشنبه و در واکنش به تحولات جاری در خصوص نتیجه انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ در کشورش در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز اعلام کرد: ترامپ نباید شکست در انتخابات را بپذیرد. سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای شمالی در این خصوص ادامه داد: این […]به گزارش خبرگزاری مهر، «لیندسی گراهام» سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای شمالی امروز یکشنبه و در واکنش به تحولات جاری در خصوص نتیجه انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ در کشورش در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز اعلام کرد: ترامپ نباید شکست در انتخابات را بپذیرد.

سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای شمالی در این خصوص ادامه داد: این انتخابات مورد مناقشه است و رأی‌گیری پستی به کابوسی برای جمهوری‌خواهان تبدیل شد. اگر جمهوری‌خواهان الان به مبارزه در این خصوص نپردازند هرگز دیگر نمی‌توانند در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوند.

این در حالیست که یکی از شروط پایان مناقشات کنون در آمریکا این است که ترامپ شکست در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر را بپذیرد؛ مسأله ای که تا کنون از آن سرباز زده است.

گفتنی است، دیروز چند رسانه آمریکایی از پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از طریق به دست آوردن آرای الکترال خبر داده بودند.منبع: مهر