کد خبر : 105276

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فاکس نیوز، تازه‌ترین آمارها از کاهش فاصله آرای بایدن با ترامپ در جورجیا و پنسیلوانیا حکایت دارد. این در حالی است که ترامپ در این ایالت‌ها با فاصله قابل ملاحظه‌ای پیشتاز بود اما با شمار آرای غیابی و پستی، بایدن فاصله خود را با ترامپ کاهش داده است. […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فاکس نیوز، تازه‌ترین آمارها از کاهش فاصله آرای بایدن با ترامپ در جورجیا و پنسیلوانیا حکایت دارد.

این در حالی است که ترامپ در این ایالت‌ها با فاصله قابل ملاحظه‌ای پیشتاز بود اما با شمار آرای غیابی و پستی، بایدن فاصله خود را با ترامپ کاهش داده است.

با شمارش ۹۹ درصد آرای اخذ شده در جورجیا ترامپ ۴۹.۵ درصد شامل ۲۴۳۶۴۲۰ رأی و بایدن ۴۹.۳ درصد آرا شامل ۲۴۲۳۵۹۵ رأی را به خود اختصاص داده اند.

در ایالت پنسیلوانیا هم بایدن توانسته است فاصله خود با ترامپ را به حدود ۱۰۸ هزار رأی کاهش دهد، این در حالی است که ترامپ پیش از این با حدود ۵۰۰ هزار رأی از رقیب دموکرات خود پیش بود.

گفتنی است که انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و انتخابات کنگره این کشور روز سه شنبه سوم نوامبر (۱۳ آبان ماه) در سراسر ایالات متحده برگزار شد و فرآیند شمارش آرای حضوری، پستی و غیابی این انتخابات از بامداد روز چهارشنبه به وقت تهران آغاز شده و همچنان ادامه دارد.منبع: مهر