کد خبر : 105762

مدیران کل سامد و امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان ضمن بازدید از بازارچه خوداشتغالی بانوان اهواز، با غرفه داران و بانوان کارآفرین گفتگو کردند.

به گزارش  پایگاه خبری خوز ۲۴ از اهواز عزت براتی مدیرکل سامد و زینب پارسافخر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در بازدید از بازارچه خود اشتغالی زنان شهرستان اهواز ضمن تقدیر از تلاش دست اندرکاران راه اندازی این بازارچه، مجموعه شهرداری و به ویژه سازمان ساماندهی مشاغل شهری اهواز، بر حمایت بانوان کارآفرین بدسرپرست، بی سرپرست و معلول تاکید کردند.

بازدید غرفه به غرفه، دیدار چهره به چهره، نشست و گفتگو با بانوان کارآفرین و بررسی نقاط ضعف و قوت بازارچه، محور برنامه امروز مدیران کل سامد و امور بانوان بود.

بازارچه خوداشتغالی بانوان کارآفرین اهواز اولین بازارچه خوداشتغالی کشور است که سال گذشته با هدف اشتغال زایی و حمایت از بانوان بدسرپرست، بی سرپرست و معلول و با تلاش سازمان ساماندهی مشاغلی شهری شهرداری اهواز و همکاری برخی دستگاه های متولی به بهره برداری رسید.

همچنین توانمندسازی بانوان فعال اهواز ساکن مناطق منبع آب، حصیرآباد و کوی رمضان از دیگر اهداف راه اندازی این بازارچه عنوان شده است.