کد خبر : 105328

به گزارش خبرگزاری مهر، قدوره فارس رئیس باشگاه اسرای فلسطینی در گفتگو با المیادین به آخرین وضعیت ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پرداخت و گفت: وضعیت جسمانی اسیر الاخرس به شدت خطرناک است و در حال حاضر تلاش‌هایی صورت می‌گیرد که امیدواریم در ارتباط با پرونده او به موفقیت برسد. قدوره فارس بیان کرد: تلاش‌هایی صورت […]به گزارش خبرگزاری مهر، قدوره فارس رئیس باشگاه اسرای فلسطینی در گفتگو با المیادین به آخرین وضعیت ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پرداخت و گفت: وضعیت جسمانی اسیر الاخرس به شدت خطرناک است و در حال حاضر تلاش‌هایی صورت می‌گیرد که امیدواریم در ارتباط با پرونده او به موفقیت برسد.

قدوره فارس بیان کرد: تلاش‌هایی صورت می‌گیرد و امیدواریم در آینده‌ای بسیار نزدیک به آزادی اسیر الاخرس منجر شود.

فارس همچنین اعلام کرد: تلاش‌هایی که صورت گرفته، به پیشرفت‌هایی رسیده است و تنها دست یابی به یک توافق باقی مانده که سزاوار اسیر الاخرس و آزادی او باشد.

گفتنی است که ماهر الاخرس اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در اعتراض به بازداشت اداری و غیرقانونی خود توسط این رژیم از مدتها پیش دست به اعتصاب غذا زده است.

در حال حاضر، اعتصاب غذای این اسیر فلسطینی در زندان‌های صهیونیست‌ها از صد روز گذشته است و با این حال، هنوز هم خبری از آزادی وی توسط تل آویو مخابره نشده است. اسیر ماهر الاخرس ۴۹ سال سن دارد و دارای ۶ فرزند است و همچنان به اعتصاب غذای نامحدود خود ادامه می‌دهد.منبع: مهر