کد خبر : 105346

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، اسیر ماهر الاخرس پس از ۱۰۳ روز اعتصاب غذای نامحدود در نهایت رژیم صهیونیستی را تسلیم عزم و اراده خود کرد. بر اساس این گزارش، اسیر الاخرس پس از موافقت سازمان زندان‌های صهیونیستی با آزادی او در ۲۶ نوامبر (۶ آذرماه) و تاکید بر عدم تمدید […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، اسیر ماهر الاخرس پس از ۱۰۳ روز اعتصاب غذای نامحدود در نهایت رژیم صهیونیستی را تسلیم عزم و اراده خود کرد.

بر اساس این گزارش، اسیر الاخرس پس از موافقت سازمان زندان‌های صهیونیستی با آزادی او در ۲۶ نوامبر (۶ آذرماه) و تاکید بر عدم تمدید بازداشت موقتش، دست از اعتصاب غذا کشیده است.

در همین ارتباط، جمعیت اسرای «واعد» هم تایید کرد که رژیم صهیونیستی دیگر مدت بازداشت موقت اسیر ماهر الاخرس را تمدید نخواهد کرد و او اعتصاب غذای خود را متوقف کرده است.

پیشتر کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی به تشریح آخرین وضعیت ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پرداخته و گفته بود: وضعیت جسمانی اسیر الاخرس به شدت خطرناک است و در حال حاضر تلاش‌هایی صورت می‌گیرد که امیدواریم در ارتباط با پرونده او به موفقیت برسد.

خضر عدنان، عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این خصوص گفته بود: بازداشت‌های غیرقانونی اسرای آزادشده فلسطینی توسط صهیونیست‌ها نشان می‌دهد که تل آویو در قبال حامیان اسیر ماهر الاخرس سیاست ترور را در پیش گرفته است. این عضو جنبش جهاد اسلامی تأکید کرده بود: این اقدامات صهیونیست‌ها نشان می‌دهد که زندگی و جان اسیر ماهر الاخرس به شدت در خطر است.منبع: مهر