کد خبر : 105378

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، احزاب سیاسی، نهادهای مردمی، تشکل‌های رسانه‌ای، جمعیت جوانان و علمای سودان امروز (شنبه) در کنفرانس مطبوعاتی در خارطوم، پایتخت این کشور از راه‌اندازی جمعیت مردمی سودان برای مبارزه علیه عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی خبر دادند. بر اساس این گزارش؛ ۲۸ حزب، تشکل و سازمان که حزب […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، احزاب سیاسی، نهادهای مردمی، تشکل‌های رسانه‌ای، جمعیت جوانان و علمای سودان امروز (شنبه) در کنفرانس مطبوعاتی در خارطوم، پایتخت این کشور از راه‌اندازی جمعیت مردمی سودان برای مبارزه علیه عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بر اساس این گزارش؛ ۲۸ حزب، تشکل و سازمان که حزب کنگره مردمی، جنبش اصلاح الان، حزب منبر صلح عادلانه، جمعیت جوانان مستقل و هیئت علمای سودان در رأس آنها قرار دارند، منشور نیروهای مردمی مبارزه علیه عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را به امضا رساندند.

همچنین اتحادیه علما، ائمه و مبلغان سودان، جمعیت اخوان المسلمین، جمعیت چهره‌های دانشگاهی مخالف عادی‌سازی و انجمن اهالی رسانه مخالف عادی‌سازی از دیگر امضاءکنندگان این منشور هستند.

احزاب یاد شده در این کنفرانس از آغاز کمپین مردمی مبارزه با عادی‌سازی میان سودان و رژیم صهیونیستی خبر دادند.منبع: مهر