کد خبر : 105081

به گزارش خبرگزاری مهر، پایگاه خبری آکسیوس از قصد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای اعلام پیروزی زودهنگام در انخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد. آکسیوس اعلام کرد که ترامپ به افراد نزدیک و مورد اعتماد خود گفته است که اگر شمارش اولیه آرا در سه شنبه شب بیانگر پیشتازی وی باشد، قصد دارد […]به گزارش خبرگزاری مهر، پایگاه خبری آکسیوس از قصد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای اعلام پیروزی زودهنگام در انخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد.

آکسیوس اعلام کرد که ترامپ به افراد نزدیک و مورد اعتماد خود گفته است که اگر شمارش اولیه آرا در سه شنبه شب بیانگر پیشتازی وی باشد، قصد دارد در همان شب پیروزی زود هنگام خود را اعلام نماید.

به گزارش آکسیوس، ترامپ اعلام کرده است که حتی اگر نتیجه رای‌های کالج الکترال در ایالت‌های کلیدی مانند پنسیلوانیا هم مشخص نشده باشد وی قصد دارد اعلام پیروزی کند.

این پایگاه خبری افزود که ترامپ طی هفته‌های اخیر جزئیات این سناریوی خود را به صورت خصوصی فاش نموده و اعلام کرده است قصد دارد در همان شب انتخابات پیروزی خود را اعلام کند.

گفتنی است که انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا قرار است روز سه شنبه هفته جاری برگزار شود این در حالی است که رای‌گیری زودهنگام در برخی از ایالت‌ها نیز از چند روز پیش آغاز شده است.منبع: مهر