کد خبر : 103794

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتلال پرسپولیس ایران و النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یافت. به این ترتیب بازی به وقت های اضافه کشید و بعد از تداوم این تساوی در دو […]به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتلال پرسپولیس ایران و النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یافت. به این ترتیب بازی به وقت های اضافه کشید و بعد از تداوم این تساوی در دو زمان ۱۵ دقیقه، کار به ضربات پنالتی کشید.

 حمدالله عبدالرزاق (۳۶ – پنالتی) برای النصر و مهدی عبدی (۴۲) برای پرسپولیس گلزنی کردند.

پرسپولیس در این مسابقه باوجود محرومیت یکباره عیسی آل کثیر و شوک به سرخپوشان، بازی برابری را با نماینده عربستان انجام داد و حتی در زمان هایی از مسابقه می توانست از حریفش پیش بیافتد. 

پرسپولیس در نیمه نخست روی خطای بشار رسن به تیم النصر یک ضربه پنالتی داد و حمدالله این پنالتی را به گل تبدیل کرد. سه دقیقه پیش از پایان نیمه نخست، مهدی عبدی جانشین آل کثیر توانست گل تساوی را به ثمر برساند تا خیال پرسپولیس تا اندازه زیادی راحت شود.

در نیمه دوم هم النصر و هم پرسپولیس صاحب موقعیت های خوبی برای گلزنی شدند اما تلاش آنها برای به ثمر رساندن گل دوم ثمری نداشت.

در وقت اضافه نخست، احسان پهلوان بازیکن پرسپولیس با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا پرسپولیس ۱۶ دقیقه باقیمانده را با یک بازیکن کمتر ادامه بدهد.

پرسپولیس در وقت اضافه دوم می توانست با حرکت سیامک نعمتی به گل برسد ولی موقعیت او هم از دست رفت تا ضربات پنالتی تعیین کننده فینالیست غرب آسیا شود.منبع: مهر