کد خبر : 103866

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی به اسناد فاش شده از سوی «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن واکنش نشان دادند. این رسانه‌ها اذعان کردند که سخنان یحیی سریع در خصوص سفر یک مسئول صهیونیست به یمن طی دوره «علی عبدالله صالح» رئیس جمهور سابق این کشور کاملاً درست است. […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی به اسناد فاش شده از سوی «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن واکنش نشان دادند.

این رسانه‌ها اذعان کردند که سخنان یحیی سریع در خصوص سفر یک مسئول صهیونیست به یمن طی دوره «علی عبدالله صالح» رئیس جمهور سابق این کشور کاملاً درست است.

سرتیپ یحیی سریع در نشست خبری یکشنبه شب خود با ارائه اسنادی بخشی از روابط رژیم سابق یمن با صهیونیست‌ها و دخالت‌های اسرائیل در این کشور را برملا کرد.

یکی از این اسناد درباره سفر دو روزه و اعلام نشده «بروس کاشدان» مشاور وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به صنعاء بود.

طبق این سند، کاشدان در این سفر که سال ۲۰۰۷ انجام شده با فرماندهان نظامی امنیتی از نزدیکان علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن دیدار کرده بود.

این سند حاکی است که سفر کاشدان به صنعاء توسط مقامات یمنی ترتیب داده شده و امارات متحده عربی هم در آن نقش داشته است.منبع: مهر