کد خبر : 104519

علیپور گفت: با مساعدت خیران ۷۲ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد خوزستان در شهرستان باغملک صاحب گوشی هوشمند و تبلت شدند و به کلاس‌های غیرحضوری پیوستند.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ «محمدرضا علیپور» اظهار کرد: با نماینده دفتر نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، روسای امداد صیدون و باغملک و جمعی از مسئولان ۷۲ تبلت به دانش‌آموزان ایتام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد خوزستان در شهرستان باغملک توسط یک خیرین اهدا شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان ادامه داد: در این مراسم ۲ باب منزل مسکونی و یک کارگاه نجاری افتتاح و ۱۶ سری جهیزیه،۳۰ عدد کولر اهدا و تحویل نیازمندان شهرستان شد.

وی از تامین تبلت و تجهیزات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان نیازمند خوزستانی در شور عاطفه‌ها خبر داد و تصریح کرد: با مساعدت خیران ۵۶ دانش‌آموز تحت حمایت فاقد گوشی هوشمند که از کلاس‌های غیرحضوری محروم بودند، صاحب گوشی هوشمند و یا تبلت شدند و به کلاس‌های غیرحضوری پیوستند.

علیپور با بیان اینکه با مساعدت خیران ۷۲ دانش آموز تحت حمایت فاقد گوشی هوشمند که از کلاس های غیرحضوری محروم بودند، صاحب گوشی هوشمند و به کلاس های غیرحضوری پیوستند اضافه کرد: این گوشی‌ها به منظور استفاده از امکانات آموزشی شبکه تحصیلی «شاد» به دانش‌آموزان مددجو اهدا شده است.

وی عنوان کرد: در شرایط امروز با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز به آموزش مجازی، دانش‌آموزان مددجوی این نهاد علاوه بر پوشاک و نوشت‌افزار، نیازمند لوازم کمک آموزش مجازی از قبیل گوشی‌های هوشمند و تبلت هستند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خوزستان ابراز کرد: به همین علت از خیرین و مردم نوع‌دوست استان درخواست داریم در حد توان خود با کمک‌های نقدی، کمیته امداد را در تهیه این نوع وسایل آموزشی برای این افراد نیازمند کمک کنند.

وی با اشاره به شرایط شیوع بیماری کرونا در سال جاری خاطر نشان کرد: امکان برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس وجود نداشت و شور عاطفه‌ها در مراکز نیکوکاری کشور با مشارکت خیران برگزار می‌شود.

علیپور یاد آور شد: کمک‌های مردمی به هر میزانی که باشد می‌تواند برای تأمین این نیاز دانش‌آموزان راهگشا باشد از این رو برای خدمت به دانش‌آموزان نیازمند دفاتر کمیته امداد و کد مهربانی #۱۴*۸۸۷۷* به صورت شبانه‌روزی فعال و آماده دریافت کمک‌های مردم نیک‌اندیش است.