کد خبر : 103907

 مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از اختصاص حدود ۷۰ درصد از محصولات فروش داخل شرکت فولاد خوزستان به شرکت‌های نوردی درون استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خوز۲۴ “علی محمدی” در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال جهش تولید با اقداماتی که شرکت فولاد خوزستان به رغم همه مشکلات در زمینه‌های مختلف تولیدی انجام داده است، توانسته‌ایم رکوردهای تولید روزانه، ماهانه، فصلی و شش ماهه را به ثبت برسانیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم روند تولید فعلی را در مجموعه شرکت فولاد خوزستان ادامه دهیم، افزود: در حوزه تولید، حدود ۵ درصد از برنامه تولید جلوتر هستیم و امیدواریم بتوانیم در پایان سال، رکورد تولید سالانه فولاد خوزستان را بزنیم و افتخاری به افتخارات مجموعه فولاد خوزستان بیافزاییم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اصلی شرکت فولاد خوزستان، تامین نیاز شرکت‌های فولادی درون استان خوزستان بود و امسال حدود ۷۰ درصد از محصولات فروش داخل شرکت فولاد خوزستان به شرکت‌های نوردی درون استان اختصاص داده شد.

محمدی بیان کرد: در سال جهش تولید به دنبال آن هستیم که شرکت‌های درون استان فعال شوند و نیازهای مواد اولیه این شرکت‌ها را تامین کنیم.

وی با اشاره به بحث صادرات گفت: با توجه به سیاست‌های وزارت صمت در ارزآوری برای کشور، توانسته‌ایم تا حدودی موفق عمل کنیم و برنامه صادراتی شرکت را محقق کنیم و ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: کارهای توسعه‌ای در شرکت فولاد خوزستان با سرعت و دقت خوبی در حال انجام است و امیدواریم طرح‌های توسعه‌ای شرکت، از جمله شرکت فولاد شادگان، افزایش ظرفیت فولاد سنگان، پست ۴۰۰ کیلو وات و پروژه زم‌زم ۳ در زمان‌های معین‌شده اجرایی شوند تا کارهای توسعه‌ای شرکت منجر به افزایش تولید و افزایش اشتغال شوند.

محمدی با اشاره به بحث مسئولیت‌های اجتماعی اظهار کرد: در کنار سنگر تولید، در جبهه محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم نیز مشغول به کار هستیم. در حوزه‌های آموزشی، درمانی، فرهنگی و همچنین عمرانی اقداماتی در حال انجام است و هر جا که احساس کنیم مردم به خدماتی در این حوزه‌ها نیازمند هستند، قطعا ورود خواهیم کرد.