کد خبر : 103800

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، دکتر «شون کانلی» پزشک مخصوص کاخ سفید روز شنبه اعلام کرد که وضعیت جسمانی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا «بطور قابل ملاحظه ای بهبود یافته است»؛ اما در ادامه گفت که تیم پزشکان همچنان در مورد وضعیت سلامتی رئیس جمهور «بطور محتاطانه ای خوش بین» هستند. در […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، دکتر «شون کانلی» پزشک مخصوص کاخ سفید روز شنبه اعلام کرد که وضعیت جسمانی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا «بطور قابل ملاحظه ای بهبود یافته است»؛ اما در ادامه گفت که تیم پزشکان همچنان در مورد وضعیت سلامتی رئیس جمهور «بطور محتاطانه ای خوش بین» هستند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که «او [ترامپ] اکثر وقت بعدازظهر خود را به انجام امور پرداخته و سپس بدون زحمت برخاسته و دورتادور اتاق بیمارستان راه رفته است».

به گفته دکتر کانلی، روز یکشنبه پزشکان قصد دارند به معاینه دقیق وضعیت جسمانی ترامپ ادامه دهند و او قرار است مقدار داروی رِمِدسویر برای درمان بیماری کرونا مصرف کند.

این در حالی است که خبرگزاری سی ان ان از اخبار ضدونقیض درباره وضعیت سلامتی رئیس جمهور آمریکا خبر می دهد.

گفتنی است که اوایل روز شنبه، دکتر کانلی به رسانه ها گفته بود که حال عمومی رئیس جمهور «بسیار خوب» و واکنش جسمانی او به روند درمان مثبت بوده است.

شایان ذکر است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در یک فیلم ویدئویی ۴ دقیقه ای که در بیمارستان نظامی «والتر رِید» در مریلند آمریکا ضبط شده است، گفت که حالش بهتر است و به زودی بازمی گردد. ترامپ همچنین گفت که چند روز آینده «یک آزمون واقعی» خواهد بود.

شایان ذکر است که ترامپ روز جمعه و ساعاتی پس از اعلام ابتلای خود و همسرش، ملانیا ترامپ، به کووید -۱۹ به بیمارستان نظامی والتر رید» منتقل شد.منبع: مهر