کد خبر : 104075

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر شنبه در حاشیه ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران در مورد اعمال جرایم کرونایی اظهار داشت: کسانی که مبتلا به کرونا شده؛ اگر در اجتماع حاضر شده و شناسایی شوند ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند. وی با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک […]به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر شنبه در حاشیه ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران در مورد اعمال جرایم کرونایی اظهار داشت: کسانی که مبتلا به کرونا شده؛ اگر در اجتماع حاضر شده و شناسایی شوند ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک توسط همه افراد جامعه افزود: اصناف هم بایستی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند که در صورت تخلف بار اول تذکر دریافت می‌کنند، در مرحله دوم در صورت عدم رعایت ۳۰۰ هزار تومان جریمه، در مرحله سوم یک میلیون تومان و در مرحله چهارم پلمب می‌شوند.

استاندار تهران تاکید کرد: در مورد واحدهایی که خدمات عمومی ارائه می‌دهند از جمله تاکسی و اتوبوس اگر خودشان رعایت نکنند ۱۰۰ هزار تومان و اگر مسافرین رعایت نکنند به ازای هر مسافر ۲۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

محسنی بندپی همچنین خاطرنشان کرد: در مورد ادارات نیز به همین نحو عدم رعایت استفاده از ماسک تخلف محسوب می‌شود، از همه شهروندان انتظار داریم که با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی شرایطی فراهم کنند تا زمینه کاهش شیوع کرونا فراهم شود.منبع: مهر