کد خبر : 103663

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شجاعیان ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید خبرگزاری مهر استان البرز اظهار کرد: خبرگزاری مهر بر اساس رویکرد جدید خود، نگاه ویژه‌ای به خارج از پایتخت داشته و سعی بر استفاده از ظرفیت‌های استان‌ها دارد. وی بیان کرد: طی ۱۹ سالی که از عمر خبرگزاری […]به گزارش خبرنگار مهر، محمد شجاعیان ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید خبرگزاری مهر استان البرز اظهار کرد: خبرگزاری مهر بر اساس رویکرد جدید خود، نگاه ویژه‌ای به خارج از پایتخت داشته و سعی بر استفاده از ظرفیت‌های استان‌ها دارد.

وی بیان کرد: طی ۱۹ سالی که از عمر خبرگزاری مهر می‌گذرد، ظرفیت‌های زیادی شکل گرفته که منجر به وقوع اتفاقات مثبتی در کشور شده است.

مدیرعامل گروه رسانه‌ای مهر با بیان اینکه توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی از اصلی‌ترین رسالت‌های این خبرگزاری به شمار می‌رود، گفت: خبرگزاری مهر با بهره‌گیری از نخبگان و اندیشمندان دغدغه‌مند استان‌ها نظام مسائل استان را به عنوان سند بالادستی تنظیم کرده است.

شجاعیان با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار مطلوبی در استان‌ها تجمیع شده‌اند، گفت: با جذب نیروهای جدید و بهره‌گیری از تجربیات نیروهای قدیمی به‌دنبال ایجاد تحول هستیم.

وی ادامه داد: برای ایجاد تحول در استان‌ها نزدیک شدن بیش از پیش به مردم را مد نظر داریم و با استفاده از ظرفیت مردمی در کنار ظرفیت‌های خبرگزاری مهر سعی در حل معضلات به صورت ریشه‌ای داریم.

مدیرعامل خبرگزاری مهر با تأکید بر اینکه تلاش داریم از ظرفیت‌های بالقوه خبرگزاری در استان‌ها به بهترین شکل بهره ببریم، اظهار کرد: باید در این راستا آموزش و توانمندسازی نیروهای متخصص را مد نظر قرار دادیم و امیدواریم در نیمه دوم سال جهش بلندی به سوی اهداف خود داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مدیران سازمان تبلیغات اسلامی حامیان اصلی خبرگزاری مهر در استان‌ها هستند، یادآور شد: مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی و خبرگزاری مهر می‌توانند به حل بسیاری از مشکلات و معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه کمک کنند.منبع: مهر