کد خبر : 104015

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جاور صفاری امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت ترافیکی در محورهای ورودی و خروجی استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک روان و عادی در محورهای جریان دارد. وی با اشاره به ورود تدریجی مسافر طی هفته گذشته به استان گیلان، افزود: پیش بینی می‌شود از […]به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جاور صفاری امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت ترافیکی در محورهای ورودی و خروجی استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک روان و عادی در محورهای جریان دارد.

وی با اشاره به ورود تدریجی مسافر طی هفته گذشته به استان گیلان، افزود: پیش بینی می‌شود از فردا شاهد خروجی مسافران و ایجاد ترافیک نسبتاً سنگینی خواهیم بود.

سرهنگ صفاری گفت: در راستا از ساعت ۱۲ ظهر فردا (جمعه) تا پایان ساعت ۲۴ محدودیت‌های ترافیکی در جاده قدیم رشت- قزوین اعمال خواهد شد.

وی افزود: پیش بینی می‌شود با توجه به حجم مسافر ورودی به استان گیلان شاهد ترافیک سنگین در مسیرهای در جاده رشت – قزوین در محدوده سراوان – امامزاده هاشم و رودبار – منجیل، ترافیک سنگین باشیم.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به بارش باران و لغزنده بودن محورهای استان از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه در مسیرهای حرکت کنند.منبع: مهر