کد خبر : 103376

به گزارش خبرنگار مهر، هفته آخر دیدارهای گروه اول مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا امروز چهارشنبه با دیدار تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان در ورزشگاه الجنوب شهر دوحه پیگیری شد که این دیدار با برتری ۳ بر صفر آبی پوشان ایران به پایان رسید. مهدی قایدی (۲۹)، علی کریمی (۳۸) و شیخ دیاباته (۵۴) […]به گزارش خبرنگار مهر، هفته آخر دیدارهای گروه اول مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا امروز چهارشنبه با دیدار تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان در ورزشگاه الجنوب شهر دوحه پیگیری شد که این دیدار با برتری ۳ بر صفر آبی پوشان ایران به پایان رسید. مهدی قایدی (۲۹)، علی کریمی (۳۸) و شیخ دیاباته (۵۴) برای استقلال گل زدند.

مجید نامجومطلق پس از این پیروزی در نشست خبری گفت: بازیکنان استقلال یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند و یک بازی خوب انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به فشردگی این مسابقات که به صورت متمرکز در قطر برگزار می‌شود گفت: ما چون در یک لیگ فرسایشی حضور داشتیم بازیکنان فشار زیادی تحمل کردند. برخی بازیکنان با وجود اینکه مصدوم بودند خود را به این بازی‌ها رساندند.

وی ادامه داد: در دیدارهای گذشته ما نیمه اول خوبی نداشتیم به خاطر این که بازیکنان در شرایطی مسابقات قرار نداشتند. با این حال در این دیدار شرایط فرق می‌کرد. در بازی برابر الاهلی شاداب‌تر بودند. البته با توجه به اینکه مصدومان زیادی داریم باید هوشیار باشیم و ریکاوری خوبی داشته باشیم.

نامجومطلق ادامه داد: با توجه به این که بازی‌ها هر سه روز یک بار برگزار می‌شود بازیکنان ما به این شرایط عادت نکرده اند. به همین خاطر باید تلاش کنیم که ریکاوری بازیکنان را به درستی انجام بدهیم تا شرایط برای بازی‌های بعدی سخت نشود.منبع: مهر