کد خبر : 103819

ابوالفضل عمویی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بازدید جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از مرز ایران و آذربایجان، گفت: امروز هیئتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این بازدید را انجام دادند. وی بیان کرد: این بازدید برای بررسی تحولات قره‌باغ و مناقشات بین ارمنستان و آذربایجان انجام […]ابوالفضل عمویی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بازدید جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از مرز ایران و آذربایجان، گفت: امروز هیئتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این بازدید را انجام دادند.

وی بیان کرد: این بازدید برای بررسی تحولات قره‌باغ و مناقشات بین ارمنستان و آذربایجان انجام شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هیئت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ریاست شهریار حیدری این بازدید را انجام دادند، گفت: بنده، علی آقازاده، رئیس کمیته دفاع کمیسیون امنیت ملی مجلس و حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر و خداآفرین هم در این بازدید حضور داشتیم.

عمویی بیان کرد: ما تا این لحظه از مناطق مرزی در شهرستان خداآفرین و اصلاندوز بازدید داشتیم و این بازدید ادامه دارد و در حال حاضر عازم استان اردبیل شدیم.

عمویی تصریح کرد: متاسفانه طی این چند روز چند خمپاره و راکت به مناطق داخل خاک ایران اصابت کرده است و ما یک منزل آسیب دیده و همچنین یک زمین کشاورزی مورد هدف در شهرستان خداآفرین را از نزدیک رویت کردیم.منبع: مهر