کد خبر : 103782

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن اطلاعیه فدراسیون در واکنش به محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون آسیا، به شرح ذیل است: «فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بنا بر وظیفه ذاتی خود، همواره حامی کلیه نمایندگان اعزامی کشور عزیزمان در عرصه‌های بین‌المللی است. درباره باشگاه پرسپولیس […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن اطلاعیه فدراسیون در واکنش به محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون آسیا، به شرح ذیل است:

«فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بنا بر وظیفه ذاتی خود، همواره حامی کلیه نمایندگان اعزامی کشور عزیزمان در عرصه‌های بین‌المللی است. درباره باشگاه پرسپولیس نیز، فدراسیون فوتبال، هم در پرونده محرومیت سیامک نعمتی و هم در خصوص پرونده مفتوحه علیه عیسی آل کثیر همکاری‌های لازم را با باشگاه پرسپولیس انجام داده است که در خصوص سیامک نعمتی خوشبختانه مشکل به وجود آمده حل شد اما در خصوص عیسی آل کثیر، تاکنون نتیجه دلخواه حاصل نشده است.

فدراسیون فوتبال ضمن تاکید بر مسوولیت مستقیم باشگاه‌ها در حل و فصل و پیگیری مشکلات حقوقی مربوط به آنها، از هیچ‌گونه کمک و حمایت به نمایندگان کشور عزیزمان دریغ نداشته و نخواهد داشت. بدیهی است در خصوص تجدیدنظر خواهی نسبت به رای مذکور نیز اقدامات حقوقی و قانونی لازم در فرجه مقرر صورت خواهد گرفت.»منبع: مهر