کد خبر : 104043

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زالی در جمع خبرنگاران با اشاره به استمرار مشکلات استان تهران در خصوص شیوع کرونا اظهار داشت: این استان همچنان پرخطر محسوب می‌شود و درخواست تمدید تعطیلات را داشته‌ایم که محقق می‌شود. زالی در ادامه با بیان اینکه طی هفته آینده احتمال تعمیق مداخلات وجود دارد گفت: در این خصوص […]به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زالی در جمع خبرنگاران با اشاره به استمرار مشکلات استان تهران در خصوص شیوع کرونا اظهار داشت: این استان همچنان پرخطر محسوب می‌شود و درخواست تمدید تعطیلات را داشته‌ایم که محقق می‌شود.

زالی در ادامه با بیان اینکه طی هفته آینده احتمال تعمیق مداخلات وجود دارد گفت: در این خصوص با استانداری تهران در حال تصمیم گیری در این زمینه هستیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران در ادامه عنوان داشت: بحث کاهش حضور برخی کارکنان و کاهش بار سفر بسته اصلی محدودیت‌های هفته آتی استان تهران را تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش ساعاتی قبل تمدید محدودیت‌های کرونایی در تهران تا جمعه ۲۵ مهرماه توسط انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران تمدید شده است.

گفتنی است که از هفته گذشته استفاده از ماسک از درب منازل اجباری اعلام شد و طبق اعلام قبلی نظارت‌ها بر روند استفاده از ماسک از درب منازل صورت گرفت و پیشنهاد دورکاری و همچنین شیفت بندی در استان تهران به وزارت کشور داده شد، که وضعیت آن اعلام خواهد شد.منبع: مهر