کد خبر : 102753

همزمان با هفته گردشگری در مهرماه سال جاری از تولید محتواگردشگری با ۴۰فیلم کوتاه از مناطق طبیعی وتاریخی خوزستان رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از مشاور گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان؛ همزمان با هفته گردشگری در مهرماه سال جاری از تولید محتواگردشگری با ۴۰فیلم کوتاه از مناطق طبیعی وتاریخی خوزستان رونمایی خواهد شد.

زیبا راکی گفت : خوزستان به شدت نیاز به تولید محتوا در حوزه گردشگری دارد وبنظر میرسد بخش قابل توجهی این نیاز ؛ به همت کارگروه خصوصی و حرفه ای کوچ به سرپرستی محمود پشم فروش که به تولید محتوا گردشگری در حوزه جاذبه های طبیعی و تاریخی خوزستان پرداخته است ، مرتفع خواهد شد و این گروه موفق به فیلمبرداری از ۸۰ لوکیشن و مکان گردشگری و تولید ۴۰ فیلم کوتاه با هدف معرفی مناطق بکر طبیعی و تاریخی گردشگر پذیر از مناطق مختلف روستایی و شهری استان شده اند.
فعال گردشگری و مشاور گردشگری اداره کل میراث استان گفت: این گروه با سرمایه، تجهیزات و امکانات شخصی ؛ نقش بزرگی در راستای معرفی مناطق گردشگری خوزستان ایفا خواهند نمود.خدمت بزرگی که تنها با تکیه بر دانش تخصصی ، انگیزه و علاقه اعضای گروه به صنعت گردشگری با محوریت خوزستان و با پشتوانه مالی شخصی بوده است ‌. امید است این امر توجه مدیران و مسئولین دولتی ذیربط را به حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیل فرایند سرمایه گذاری جلب نموده و با تشویق و ترغیب این بخش ؛ در دوران پسا کرونا یکبار دیگر شاهد ورود گردشگر حداکثری به استان ،رونق اقتصادی و بهبود کسب و کارهای گردشگری باشیم . لازم به ذکر است که متعاقبا نحوه امکان استفاده علاقمندان به سفر و مهمانان ورودی به استان از کلیپ های نقاط گردشگری خوزستان توسط گروه کوچ اعلام خواهد شد.