کد خبر : 102077

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، توییت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که نوشته بود: «از دیدن تصویر دختر بچه‌ای در قلب امارات که پیراهنی با تصویر پرچم‌های اسرائیل و امارات به تن دارد، متأثر شدم. همچنین از مشاهده دختر بچه دیگری که سرود ما را می‌خواند، متأثر شدم. کی باور […]


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، توییت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که نوشته بود: «از دیدن تصویر دختر بچه‌ای در قلب امارات که پیراهنی با تصویر پرچم‌های اسرائیل و امارات به تن دارد، متأثر شدم. همچنین از مشاهده دختر بچه دیگری که سرود ما را می‌خواند، متأثر شدم. کی باور می‌کرد که این رخ دهد؟»، با واکنش‌های مختلفی روبرو شد.

یکی از فعالان به نام هارون محمد عوض با انتشار تصاویر کودکان فلسطینی که در تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی شهید شده اند خطاب به نخست وزیر صهیونیست‌ها نوشت: «از کشته شدن ۷۹ کودک فلسطینی که ارتش اشغالگر فقط طی یکسال یعنی ۲۰۱۹ کشت، متأثر نشدی».

یک فعال دیگر به نام احمد هم تصاویری از محمد الدوره که بر اثر تیراندای نظامیان صهیونیست به شهادت رسید به نمایش گذاشت و نوشت: «ما عکس کودکان امارات که پرچم صهیونیست‌ها را پوشیده اند، باور نمی‌کنیم؛ حتماً آنها از شهادت محمد الدوره چیزی نشنیده اند».

فعال مصری به نام معتز حامدی هم اعلام کرد: من هم ای نتانیاهو نیز وقتی من می بی نم که شما برادرانم را در فلسطین می‌کشید، تحت تأثیر قرار می‌گیرم. هنگامی که پدری را می بی نم که اجساد کودکانش را حمل می‌کند، متأثر می‌شوم. با مشاهده قتل و ویرانی که علیه غیرنظامیان مرتکب می‌شوید، متأثر می‌شوم.منبع: مهر