کد خبر : 102998

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن در سخنانی اعلام کرد: مردم یمن و نیروهای مسلح این کشور در طول ۲ هزار روز گذشته موفق شدند عزتمندانه در برابر تجاوز عربستان سعودی مقاومت کنند. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص همچنین گفت: بدون شک کسانی که […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن در سخنانی اعلام کرد: مردم یمن و نیروهای مسلح این کشور در طول ۲ هزار روز گذشته موفق شدند عزتمندانه در برابر تجاوز عربستان سعودی مقاومت کنند.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص همچنین گفت: بدون شک کسانی که توانستند در این مدت زمان چنین مقاومتی داشته باشند حتی اگر تجاوز نظامی سعودی ۴ هزار روز دیگر به طول بینجامد، باز هم مقاومت کرده و با متجاوزان مقابله می‌کنند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با اشاره به افزایش قدرت ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور در مقابله با متجاوزان سعودی، اظهار داشت: اوضاع جنگ در ۱۰۰ روز اولِ آغاز تجاوز نظامی چگونه بود؟ امروز که ۲ هزار روز از آغاز تجاوز می‌گذرد، اوضاع نبرد چگونه است؟ وی گفت: درود بر یمنِ عزیز و مستقل.منبع: مهر