کد خبر : 102196

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی از ساعت ۱۹ امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی آغاز شد. قضاوت این مسابقه بر عهده پیام حیدری است. ترکیب پرسپولیس بوژیدار رادشوویچ، سید جلال حسینی، بشار رسن، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نورالله‌ی، مهدی ترابی، وحید امیری، شجاع خلیل زاده، […]


به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی از ساعت ۱۹ امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی آغاز شد. قضاوت این مسابقه بر عهده پیام حیدری است.

ترکیب پرسپولیس
بوژیدار رادشوویچ، سید جلال حسینی، بشار رسن، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نورالله‌ی، مهدی ترابی، وحید امیری، شجاع خلیل زاده، علی علیپور، سیامک نعمتی، مهدی شیری.

ترکیب استقلال
سید حسین حسینی، هرویه میلیچ، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، عارف غلامی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، محمد دانشگر، وریا غفوری، آرش رضاوند و مهدی قایدی.

اولین شوت در دقیقه نخست
بازیکنان پرسپولیس به محض شروع مسابقه به سمت دروازه استقلال حمله کردند. این حمله حاصلی نداشت و شوت احمد نوراللهی در ثانیه ۱۶ از کنار دروازه حریف به اوت رفت.

گل زودهنگام استقلال با قائدی
در حالی که پرسپولیس بازی را هجومی تر آغاز کرده بود، مهدی قائدی در دقیقه ۴ با یک حرکت زیبا و در عرض، توپ را از بین پاهای بشار رسن رد کرد و با ضربه ای فنی گل نخست مسابقه را به ثمر رساند.

تلاش پرسپولیس برای جبران نتیجه
بازیکنان پرسپولیس بعد از دریافت گل، کمی جلو کشید و هجومی تر شد. سرخپوشان با پاسکاری های متوالی خود را در چند نوبت تا دروازه استقلال نزدیک کردند. در دقیقه ۸ ارسال بازیکنان پرسپولیس به محوطه جریمه استقلال با ضربه سر شجاع خلیل زاده از بالای دروازه آبی ها به اوت رفت.

ضربه کاشته بشار به اوت رفت
در دقیقه ۱۳ مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس چند بازیکن استقلال را دریبل کرد و پشت محوطه جریمه این تیم سرنگون شد. داور یک ضربه کاشته به سود سرخپوشان اعلام کرد. بشار رسن در دقیقه ۱۴ پشت این ضربه کاشته ایستاد اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

رادوشوویچ مانع گلزنی دوباره استقلال
با کار گروهی بازیکنان استقلال در دقیقه ۱۹، توپ به فرشید اسماعیلی رسید. شوت سرضرب این هافبک استقلال روی پاس شیخ دیاباته در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس بود که رادوشوویچ دروازه بان سرخپوشان توپ را دفع کرد. علی کریمی بازیکن استقلال هم نتوانست توپ برگشتی را به گل تبدیل کند.

درخشش اسماعیلی و رادوشوویچ
در دقیقه ۲۲ فرشید اسماعیلی هافبک استقلال با حرکت دیدنی خود توپ را تا پشت محوطه جریمه پرسپولیس جلو آورد و با یک پاس چیپ زیبا، شیخ دیاباته را صاحب موقعیت گل کرد اما دروازه بان پرسپولیس دوباره در این صحنه درخشید و مانع گلزنی آبی ها شد.

اعتراض استقلالی ها به صحنه مشکوک به پنالتی
اسماعیلی که در نیمه نخست بازی متمایزی نسبت به سایر بازیکنان زمین انجام می داد، در دقیقه ۲۶ در محوطه جریمه پرسپولیس زمین خورد. استقلالی ها اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور از این صحنه عبور کرد تا اعتراض کادر فنی و بازیکنان استقلال را در پی داشته باشد. 

این گزارش در حال تکمیل است…منبع: مهر