کد خبر : 101960

به گزارش خبرنگار مهر، سردار دریادار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در سومین کنگره بزرگداشت وزرا و شهدای کارمند، که صبح امروز (شنبه) در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم، با بیان اینکه ذهن و فکر ما تصور آن چیزی که بر اهل بیت پیامبر اکرم (ص) وارد […]به گزارش خبرنگار مهر، سردار دریادار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در سومین کنگره بزرگداشت وزرا و شهدای کارمند، که صبح امروز (شنبه) در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم، با بیان اینکه ذهن و فکر ما تصور آن چیزی که بر اهل بیت پیامبر اکرم (ص) وارد شد را ندارد، گفت: انقلاب اسلامی نتیجه انتظار برای ظهور امام زمان (عج) است و ان شاءالله این انقلاب را به صاحب اصلی اش تحویل می‌دهیم.

وی گفت: زبان نمی‌تواند درباره بزرگی و عظمت شهدا صحبت کند و بهتر است که از صحبت معصومیت درباره شهدا کمک بگیریم. شهدا در مقام و منزلت بسیار بالایی قرار دارند که در بیان و کلام معصومین (ع) بارها به آن اشاره شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بیش از ۴۱ سال است که ملت شریف ایران به بهترین شکل محک خورده و سربلند بیرون آمدند، اظهار داشت: مردم هرگاه نیاز شد جان خود را در دست گرفته و به میدان آمدند و با اهدای بیش از ۲۰۰ هزار شهید حقانیت و ثبات قدم خود را نشان داند.

وی با اشاره به مسائل به وجود آمده در سوریه گفت: رئیس جمهور آمریکا در قضیه سوریه ایستاد و گفت ما و همه متحدان خود خواستیم که در سوریه این دولت نباشد اما نتوانستیم، چرا که ایران نخواست. چرا ایران توانست این کار را کند؟ برای اینکه دلدادگان حق تا پای جان به میدان رفتند و سر عقیده و ایمان خود ماندند و از خداوند متعادل و معصومین تبعیت کردند.

تکمیل می‌شود…منبع: مهر