کد خبر : 101741

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، بامداد دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی با صدور یک بیانیه اعلام کرد که تانک‌های این رژیم دست به عملیات تهاجمی علیه مواضع حماس در نوار غزه زده اند. ارتش رژیم صهیونیستی همچنین مدعی شد که این حمله در واکنش به بالونهای آتش زایی که گفته می‌شود به داخل […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، بامداد دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی با صدور یک بیانیه اعلام کرد که تانک‌های این رژیم دست به عملیات تهاجمی علیه مواضع حماس در نوار غزه زده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین مدعی شد که این حمله در واکنش به بالونهای آتش زایی که گفته می‌شود به داخل خاک فلسطین اشغالی پرتاب می‌شود و همچنین تحریک شورشها از سوی «دهها فلسطینی در غزه» صورت می‌گیرد.

این در حالی است که منابع فلسطینی بامداد روز گذشته (یکشنبه) از یورش هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به غزه خبر دادند. بر اساس این گزارش، یک فروند هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی منطقه‌ای در شرق «البریج» واقع در مرکز غزه را بمباران کرد.

این در حالی است که جنگنده‌های صهیونیستی هم در ادامه همین منطقه را که متعلق به گروه‌های مقاومت فلسطینی است، مورد یورش قرار دادند. این چندمین شب متوالی است که هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به بهانه‌های واهی نوار غزه را مورد حمله و بمباران قرار می‌دهند.منبع: مهر