کد خبر : 101938

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سید عبدالجواد علم الهدی خراسانی از شاگردان آیت‌الله العظمی بروجردی روز گذشته ۳۰ مردادماه دارفانی را وداع گفت. این فقیه بزرگوار عمر با برکت خود را در مسیر احیای علوم قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) و تربیت طلاب صرف کرد و آثار گرانبهائی از خود به یادگار گذاشت. […]به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سید عبدالجواد علم الهدی خراسانی از شاگردان آیت‌الله العظمی بروجردی روز گذشته ۳۰ مردادماه دارفانی را وداع گفت. این فقیه بزرگوار عمر با برکت خود را در مسیر احیای علوم قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) و تربیت طلاب صرف کرد و آثار گرانبهائی از خود به یادگار گذاشت.

وی از شاگردان آیت الله بروجردی و امام خمینی (ره) و یکی از علمای صاحب نام تهران بود، که درس خارج و فقه ایشان به مدت بیش از دو دهه از مهمترین دروس خارج در تهران به شمار می‌آمد.

تاسیس حوزه علمیه الامام القائم (عجل الله فرجه الشریف) از سال ۴۸ در تهران و پرورش شاگردان و فضلا از دیگر اقدامات وی به شمار می‌رود.

پیکر مطهر آن مرحوم فردا شنبه اول شهریور ساعت ۱۰ صبح از میدان بهارستان، مدرسه عالی شهید مطهری تشییع می‌شود و سپس به مشهد منتقل می‌شود تا در جوار حرم امام رضا به خاک سپرده شود.

مراسم تشییع در مشهد نیز روز یکشنبه دوم شهریورماه از ساعت ۸ صبح از مکتب الرضا، جنب بازار رضا برگزار خواهد شد.منبع: مهر