کد خبر : 100943

مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به وضعیت کارخانه سیمان خرم آباد، اظهار داشت: در این رابطه با سخنگوی قوه قضائیه دیداری داشته‌ام. وی با تاکید بر اینکه در این دیدار تاکید کردیم که اگر پرونده‌ای وجود دارد که عمومی است نباید در نوبت عادی مورد بررسی قرار […]مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به وضعیت کارخانه سیمان خرم آباد، اظهار داشت: در این رابطه با سخنگوی قوه قضائیه دیداری داشته‌ام.

وی با تاکید بر اینکه در این دیدار تاکید کردیم که اگر پرونده‌ای وجود دارد که عمومی است نباید در نوبت عادی مورد بررسی قرار بگیرد، عنوان کرد: به طور مثال در مورد کارخانه سیمان خرم آباد آنقدر پیچ و خم دارد، واقعاً من وحشت می‌کنم.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در این کارخانه ۴۶ هزار نفر سرمایه گذاری کرده‌اند و سهامدار آن هستند، گفت: این ۴۶ هزار نفر با عشق و امید در این کارخانه سرمایه گذاری کرده‌اند.

ویسکرمی با بیان اینکه متأسفانه حدود ۱۵ تا ۱۶ سال است که این طرح روی زمین مانده است، تصریح کرد: ارتباط‌هایی با قوه قضائیه پیدا کرده‌ام، تلاش شده که مسئولان را پای کار بیاوریم تا مشکلات در این رابطه کمتر شود.

بنابر این گزارش، خبرگزاری مهر در رابطه با کارخانه سیمان خرم آباد طی هفته‌های اخیر مطالب و گزارش‌هایی را منتشر کرده که لینک این اخبار را اینجا و اینجا می‌توانید بخوانید.منبع: مهر