کد خبر : 101678

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهور آمریکا به شکست قطعنامه ضدایرانی که توسط واشنگتن در شورای امنیت ارائه شده بود، واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش، «دونالد ترامپ» با اذعان به این شکست، از تلاش برای فعال کردن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران در هفته آینده خبر داد. وی گفت: ما از نتیجه رأی‌گیری […]به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهور آمریکا به شکست قطعنامه ضدایرانی که توسط واشنگتن در شورای امنیت ارائه شده بود، واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، «دونالد ترامپ» با اذعان به این شکست، از تلاش برای فعال کردن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران در هفته آینده خبر داد.

وی گفت: ما از نتیجه رأی‌گیری اطلاع داشتیم، اما بازگشت تحریم‌ها را امتحان می‌کنیم. هفته آینده خواهید دید.

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه با ادعای اینکه ایران مشتاق شکست وی در انتخابات است، گفت: ایران می‌خواهد در انتخابات، بسیار بد ببازم.

ترامپ در پاسخ به سوالی درباره پیشنهاد «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه برای برگزاری نشست مجازی شورای امنیت با حضور ایران، و مشارکت در این نشست افزود: احتمالاً نه. به نظرم تا بعد از انتخابات صبر می‌کنیم.

رئیس جمهور آمریکا درباره احتمال برکناری «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا نیز گفت که اخراج هر کسی را در نظر می‌گیرد اما با اسپر خوب کنار می‌آید.منبع: مهر