کد خبر : 101766

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امسال با توجه به معضل جهانی کرونا، همایش شیرخوارگان در اولین جمعه ماه محرم برای توسل به باب الحوائج حضرت علی اصغر (ع) با شیوه‌ای متفاوت برگزار خواهد شد. متن کامل اطلاعیه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم به […]به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امسال با توجه به معضل جهانی کرونا، همایش شیرخوارگان در اولین جمعه ماه محرم برای توسل به باب الحوائج حضرت علی اصغر (ع) با شیوه‌ای متفاوت برگزار خواهد شد.

متن کامل اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به محضر گرامی بانوان و مادران سربازان ظهور
در اقصی نقاط ایران و جهان

همان طور که مستحضرید مجمع جهانی حضرت علی اصغر علیه السلام، مستعد برگزاری هفت هزار همایش شیرخوارگان حسینی در ایران و ۴۵ کشور جهان می‌باشد.

لیکن امسال با توجه به معضل جهانی کرونا که شاید برای بشریت و همه ما انسان‌ها یادآوری همراه با تفکر را به همراه داشته باشد، این مراسم با شیوه‌ای متفاوت برگزار خواهد شد.

در هجدهمین سال برگزاری همایش جهانی شیرخوارگان حسینی، این بار در خانه‌هایمان دست توسل به ضریح گهواره‌ی مسیح حسین (ع) می زنیم و دعا می‌کنیم خداوند به خاطر شیرخواره‌ها دنیایمان را از ناامنی نجات دهد.

اولین جمعه محرم ٣١ مرداد
پخش زنده مراسم از شبکه‌های سیما و استانی، ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح
همراه با نذرنامه خوانی در ساعت ۱۰:۳۰منبع: مهر