کد خبر : 101298

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز جمعه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم اصفهانی به پایان رسید. وحید محمدزاده در دقیقه ۲۵ موفق شد با ضربه سر دروازه تیم […]به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز جمعه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم اصفهانی به پایان رسید. وحید محمدزاده در دقیقه ۲۵ موفق شد با ضربه سر دروازه تیم میزبان را باز کند.

یحیی گل محمدی پس از این شکست گفت: نیمه اول خیلی بد شروع کردیم و جریمه شدیم. آخر نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و نیمه دوم بازی یک طرفه بود و ۱۱ نفره دفاع می‌کردند. نگه داشتن انگیزه‌ها برای یک بازی تشریفاتی سخت است. مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که نمی‌شود کارش کرد. تمایل داشتم با پیروزی جشن قهرمانی بگیریم اما نشد.

وی ادامه داد: به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم چرا که لیاقت این قهرمانی را داشتند. به همه عواملی که کمک کردند تا این تیم قهرمان شود تبریک می گویم.

گل محمدی خاطرنشان کرد: ما تیم را کامل به زمین فرستادیم و دوست نداریم حق تیمی ضایع شود. باخت را خودم به گردن می‌گیرم. شاید نتوانستم آنطور که باید به بازیکنان انگیزه بدهم. نمی‌خواهم در مورد مسائل منفی صحبت کنم چرا که جشنمان خراب می‌شود.

وی ادامه داد: خیلی‌ها برای این تیم زحمت کشیدند. از آقای برانکو و کالدرون هم تشکر می‌کنم که برای این تیم زحمت کشیدند. جایشان در این جشن خالی است. حساب کردیم دعوت کردن از این دو برای حضور در ایران یکی دو میلیارد هزینه می‌خواست. به نظرم دعوت از آنها کار جالبی نبود.منبع: مهر