کد خبر : 100986

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت بازتعربف فرآیند ارزشیابی تحصیلی در آموزش های مجازی، بیان کرد: معلمان خوزستانی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و استودیو تخصصی آوای مدرسه بالغ بر ۱ هزار و ۳۷۳ کلیپ تخصصی آموزشی تولید کردند.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت بعدازظهر امروز شنبه ۱۱ مردادماه در جلسه ویدئو کنفرانس مقام عالی وزارت با مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور، اظهار کرد: راه اندازی استودیو آوای مدرسه و استفاده از ظرفیت دبیران و آموزگاران تخصصی برای تولید محتوای فاخر آموزشی یکی از راهبردهای مجموعه تعلیم و تربیت استان در راستای تقویت شبکه آموزشی دانش آموزان(شاد) است.

 

وی در ادامه با برشمردن پیشنهادهای آموزش و پرورش خوزستان برای ارتقای کیفی روند آموزش در دوران شیوع کرونا؛ توضیح داد: افزایش تراکم کلاس های غیرحضوری، تهیه و توزیع دستگاه های هوشمند و ادامه روند تولید محتوای تخصصی در استودیو آوای مدرسه از جمله راهبردهای پیشنهاد مجموعه تعلیم و تربیت استان برای کیفیت بخشی به روند آموزش در خوزستان است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه ارزشیابی مهمترین رکن روند یاددهی یادگیری است؛ خاطرنشان کرد: بازتعریف روند ارزشیابی و استفاده از روش های نوین در فرآیند ارزشیابی بر بستر شبکه شاد یکی از درخواست های آموزش و پرورش خوزستان است.

مودت در پایان یادآور شد: معلمان آموزش و پرورش خوزستان تاکنون ۱ هزار و ۳۷۳ کلیپ تخصصی آموزشی را تولید کرده اند و همه این محتواها نیز بر روی بستر کانال اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در سایت آپارات به نشانی aparat.com/khouzedu بارگذاری شده است.