کد خبر : 101764

به گزارش خبرنگار مهر، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف معرفی برترین آثار رسانه‌ای در حوزه فناوری نانو، جشنواره نانو و رسانه را برگزار می‌کند. امسال یازدهمین جشنواره در خردادماه ۱۳۹۹ با معرفی برترین‌ها به صورت آنلاین و با حضور دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد. در جشنواره نانو و […]به گزارش خبرنگار مهر، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف معرفی برترین آثار رسانه‌ای در حوزه فناوری نانو، جشنواره نانو و رسانه را برگزار می‌کند.

امسال یازدهمین جشنواره در خردادماه ۱۳۹۹ با معرفی برترین‌ها به صورت آنلاین و با حضور دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

در جشنواره نانو و رسانه سال ۱۳۹۹، علاوه بر تقدیر از آثار برتر در هر گروه از رسانه‌ها، آثار برتر در «سه محور ویژه» نیز مستقل از قالب اثر، مورد تقدیر قرار گرفتند. فناوری نانو در زندگی مردم، صادرات محصولات نانو و نقد و تحلیل از محورهای ویژه جشنواره امسال بود.

رتبه اول آثار خبرگزاری‌ها در جشنواره نانو و رسانه به «میترا سعیدی کیا»، خبرنگار خبرگزاری مهر با عنوان اثر «معرفی ۱۵ محصول نانویی در صنعت نساجی / وقتی نانو در تاروپود پارچه تنیده می‌شود» تعلق گرفت.

همچنین رتبه اول و دوم در بخش آثار روزنامه‌ها به جام جم و فرهیختگان تعلق گرفت.

در بخش برترین‌های سیما نیز از شبکه برون مرزی، رادیو ایران، رادیو جوان تقدیر شد و شبکه ۵ سیما هم در بخش رسانه‌های دیداری مورد تقدیر قرار گرفت.

در جشنواره نانو و رسانه، خبرگزاری‌های ایسنا و دانشجو به صورت مشترک برترین رسانه شناخته شدند.منبع: مهر