کد خبر : 101672

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که یکی از شانس‌های کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیاست از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه امروز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم پیکان رفت که این بازی با تساوی یک به یک خاتمه یافت. در این دیدار ابتدا تیم فوتبال پیکان در دقیقه ۲۳ توسط فراز […]به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که یکی از شانس‌های کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیاست از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه امروز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم پیکان رفت که این بازی با تساوی یک به یک خاتمه یافت.

در این دیدار ابتدا تیم فوتبال پیکان در دقیقه ۲۳ توسط فراز امامعلی دروازه استقلال را باز کرد اما در دقیقه ۳۷ علی کریمی با شوتی آرام و اشتباه دروازه بان پیکان گل تساوی را به ثمر رساند.

شاگردان عبدالله ویسی در بخشی از نیمه اول نبض بازی را در اختیار گرفتند و چند حمله خطرناک را روی دروازه استقلال پی ریزی کردند که یکی از این موقعیت‌ها به گل تبدیل شد. بعد از این گل استقلال بازی را در اختیار گرفت و علاوه بر یک گلی که به ثمر رساند، چندین موقعیت دیگر را هم از دست داد.

نیمه دوم هم پرهیجان دنبال شد و شاگردان فرهاد مجیدی به دنبال رسیدن به گل برتری بودند که صاحب موقعیت‌هایی هم شدند اما عملکرد خوب تیم پیکان به آبی پوشان اجازه نداد که به دروازه حریف نزدیک شوند.

پیکان که برای ماندن در لیگ برتر به امتیاز از این بازی نیاز داشت دفاع کم نقصی داشت و هر چند از سوی استقلال تحت فشار زیادی قرار گرفت اما بازیکنان این تیم نمایش خوبی داشتند.

محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال در دقیقه ۸۰ به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت تا کار برای فرهاد مجیدی سخت شود.

در دقایق پایانی استقلال فشار حملاتش را بیشتر کرد تا شاید بتواند به گرفتن سه امتیاز این بازی حضورش در آسیا را تا حدود زیادی قطعی کند اما پیکانی‌ها این اجازه را به شاگردان مجیدی ندادند تا در نهایت این بازی با تساوی یک به یک خاتمه پیدا کند.منبع: مهر