کد خبر : 101785

روح الله متفکر آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه قرار است در هفته جاری طرح تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریم‌ها در مجلس بررسی شود، گفت: یکی از روش‌هایی که باید به سمت آن حرکت کنیم ایجاد باشگاه مقابله با تحریم است. وی بیان کرد: در صورتی که باشگاه تحریمی‌ها قدرتمند عمل […]روح الله متفکر آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه قرار است در هفته جاری طرح تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریم‌ها در مجلس بررسی شود، گفت: یکی از روش‌هایی که باید به سمت آن حرکت کنیم ایجاد باشگاه مقابله با تحریم است.

وی بیان کرد: در صورتی که باشگاه تحریمی‌ها قدرتمند عمل کند، می‌تواند اثرات تحریم را از بین ببرد و از سوی دیگر باعث می‌شود که تحریم کنندگان از اعمال هر نوع تحریم دیگری منصرف شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریم‌ها، ساختن فرصت از یک تهدید است و بنده تشکیل این کمیسیون ویژه را مثبت می‌دانم و قطعاً تأثیر بسزایی در عبور از تحریم‌ها دارد.

متفکر آزاد بیان کرد: در صورت تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی‌ها در مجلس، شرایط، امکانات، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای مقابله با تحریم‌ها احصاء می‌شود و قطعاً بر اساس این موارد قدم بر می‌داریم.منبع: مهر