کد خبر : 99168

مهدی طغیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه‌های کمیسیون متبوعش برای پیگیری مسائل اقتصادی کشور، گفت: روز گذشته کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بلافاصله پس از تعیین اعضای هیئت رئیسه، جلسه‌ای فوق‌العاده برای بررسی نوسانات نرخ ارز برگزار کرد. وی افزود: همچنین قرار است امروز کمیسیون اقتصادی مجلس با معاونان بانک مرکزی و وزارتخانه‌های […]مهدی طغیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه‌های کمیسیون متبوعش برای پیگیری مسائل اقتصادی کشور، گفت: روز گذشته کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بلافاصله پس از تعیین اعضای هیئت رئیسه، جلسه‌ای فوق‌العاده برای بررسی نوسانات نرخ ارز برگزار کرد.

وی افزود: همچنین قرار است امروز کمیسیون اقتصادی مجلس با معاونان بانک مرکزی و وزارتخانه‌های صمت و جهاد کشاورزی تشکیل جلسه دهد و در مورد موضوعاتی چون صادرات غیر نفتی و نوسانات قیمت ارز بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسه آن است که به یک دستور کارشناسی شده پیرامون موضوعات فوق برسیم تا نتیجه این مباحث در جلسه‌ای با حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزرای مربوطه مطرح و نهایی شود.منبع: مهر