کد خبر : 99453

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در حاشیه آیین افتتاح ۵ واحد صنعتی بیان کرد: با بهره برداری از این واحدها در مجموع برای ۷۹ نفر بصورت مستقیم ایجاد اشتغال شده است.

به گزارش خوز ۲۴ : اخلاق محمدیان با اشاره به میزان سرمایه گذاری انجام شده توسط طرح های مذکور عنوان کرد: ۶۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شده توسط صاحبان این صنایع در عرصه صنایع کوچک و متوسط استان است.
وی با تاکید بر توانمندی های فعالان عرصه تولید و صنعت استان خوزستان اذعان داشت: این واحدهای کوچک و متوسط از ظرفیت بالایی برای همکاری با صنایع کلان مانند نفت، گاز و فولاد برخوردار هستند و در صورتی که سفارش ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع کلان به واحدهای فعال در این زمینه داده شود اشتغال ایجاد شده توسط صنایع کوچک و متوسط نیز افزایش خواهد یافت.
بر اساس این گزارش معاون وزیر صمت در سفر ۲ روزه به استان خوزستان طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری از واحدهای صنعتی و پروژه های عمرانی واقع در شهرک های صنعتی شماره ۲ اهواز، شادگان، دارخوین، شماره یک آبادان و شماره ۳ و ۴ اهواز بازدید و ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۱ میلیارد ریال و ۵ واحد صنعتی را افتتاح کرد.
افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی اهواز از دیگر برنامه های سفر وی می باشد.