کد خبر : 99338

به گزارش خبرگزاری مهر، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس، در گفتگو با شبکه المیادین خاطر نشان کرد: عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی یک جنایت در حق ملت ما و امت ما و حماقت سیاسی از سوی اعرابی که دست به چنین اقدامی می زنند به شمار می رود. وی در ادامه افزود: عادی سازی […]به گزارش خبرگزاری مهر، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس، در گفتگو با شبکه المیادین خاطر نشان کرد: عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی یک جنایت در حق ملت ما و امت ما و حماقت سیاسی از سوی اعرابی که دست به چنین اقدامی می زنند به شمار می رود.

وی در ادامه افزود: عادی سازی روابط به امنیت ملی ما خدشه وار کرده و در تضاد با قوانین اعراب و مبانی تاریخی ما است.

حازم قاسم گفت: هر گامی در راستای عادی سازی روابط باعث تشویق کردن کابینه اسرائیل و دولت آمریکا برای اجرایی کردن پروژه خود مبنی بر الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی و توسعه اشغالگری در فلسطین و کشورهای عربی به شمار می رود.

سخنگوی جنبش حماس خاطر نشان کرد: خطر عادی سازی روابط در وجود یک نقشه استعماری جدید نهفته است. حضور طرف های عربی در این نقشه بسیار خطرناک است.

وی افزود: اشغالگران از عادی سازی روابط به عنوان روشی آسان با همکاری یک سری از افراد در حاشیه امت ما استفاده کرده تا شکست های خود را جبران کنند.منبع: مهر