کد خبر : 99404

به گزارش خبرگزاری مهر، «لیزا ناندی» وزیر امور خارجه دولت در سایه انگلیس در مصاحبه با «آبزرور»، خواستار تحریم کالاهایی شد که در شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرانه باختری، تولید می‌شوند. وی این پیشنهاد را در واکنش به اصرار تل‌آویو برای الحاق ۳۰ درصد دیگر از اراضی فلسطینیان به مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی مطرح کرد. ناندی […]به گزارش خبرگزاری مهر، «لیزا ناندی» وزیر امور خارجه دولت در سایه انگلیس در مصاحبه با «آبزرور»، خواستار تحریم کالاهایی شد که در شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرانه باختری، تولید می‌شوند.

وی این پیشنهاد را در واکنش به اصرار تل‌آویو برای الحاق ۳۰ درصد دیگر از اراضی فلسطینیان به مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی مطرح کرد.

ناندی از تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی به عنوان گامی مهم نام برد که متاسفانه تاکنون وزرای کابینه لندن شجاعت برداشتن آن را نداشته‌اند حال آنکه قطعاً اقدام تل آویو که به منزله نقض قوانین بین‌الملل است؛ نباید بی‌پاسخ بماند.

گفتنی است بوریس جانسون نخست‌وزیر انگیس مدعی مخالفت شدید با طرح الحاق است و همچنان بر راه حل دو دلتی تاکید می‌کند حال آنکه این روزها از بابت اینکه موضع قاطعانه‌تری را در قبال این موضوع اتخاذ کند؛ تحت فشار است.منبع: مهر