کد خبر : 99301

به گزارش خبرنگار مهر، سیما سادات لاری، بعد از ظهر پنجشنبه در ارتباط تصویری، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت. وی با اشاره به ۲۵۹۵ مورد جدید کرونا در شبانه روز گذشته و بستری شدن ۱۳۰۵ نفر از آنها در مراکز درمانی گفت: تا کنون ۲۱۵ هزار و ۹۶ نفر در کشور به […]به گزارش خبرنگار مهر، سیما سادات لاری، بعد از ظهر پنجشنبه در ارتباط تصویری، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.

وی با اشاره به ۲۵۹۵ مورد جدید کرونا در شبانه روز گذشته و بستری شدن ۱۳۰۵ نفر از آنها در مراکز درمانی گفت: تا کنون ۲۱۵ هزار و ۹۶ نفر در کشور به کرونا مبتلا شده‌اند.

لاری، تعداد فوتی‌ها در شبانه روز گذشته را ۱۳۴ نفر اعلام کرد و افزود: آمار جان باختگان تا ظهر پنجشنبه ۵ تیر ۹۹، به ۱۰ هزار و ۱۳۰ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت، آمار بهبودیافتگان را مورد اشاره قرار داد و گفت: تا کنون ۱۷۵ هزار و ۱۰۳ نفر از بیماران کرونا، بهبود یافته‌اند.

لاری، تعداد بیماران مبتلای به کرونا در وضعیت شدید را ۲۸۹۹ نفر اعلام کرد.

به گفته وی، در حال حاضر بیشتر شمار بیماران بستری کوید ۱۹ در استان‌های خوزستان، بوشهر، کرمانشاه، کردستان و هرمزگان است و تعداد افراد بستری در بیمارستان‌ها در استان‌های فارس و تهران نیز رو به افزایش است.منبع: مهر