کد خبر : 97959

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز یکشنبه از تداوم حملات ددمنشانه ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود به مناطق مختلف یمن خبر داد و آنرا دارای تبعات وخیم برای متجاوزان دانست. وی افزود: متجاوزان باید تبعات این حملات را بپذیرند. سخنگوی نیروهای مسلح یمن بیان کرد: جنگنده‌های […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز یکشنبه از تداوم حملات ددمنشانه ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود به مناطق مختلف یمن خبر داد و آنرا دارای تبعات وخیم برای متجاوزان دانست.

وی افزود: متجاوزان باید تبعات این حملات را بپذیرند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن بیان کرد: جنگنده‌های ائتلاف سعودی طی ساعات گذشته بیش از ۴۸ حمله هوایی به استان‌های الجوف، مآرب، حجه و صعده انجام داده اند.

یحیی سریع تاکید کرد: جنگنده‌های ائتلاف سعودی ۹ حمله به منطقه مجزر در مأرب، ۶ حمله به الجوف، ۱۵ حمله به مناطق حرض و عبس در استان حجه و ۱۸ حمله به مناطق مران، الملاحیط و باقم در استان صعده انجام داده اند.

وی اعلام کرد: بر اثر این حملات شماری در استان صعده شهید و زخمی شده اند.

سریع تاکید کرد: این تشدید حملات هوایی و تداوم آن دارای تبعات وخیمی برای متجاوزان خواهد بود و آنها باید تبعات این حملات هوایی را بپذیرند.منبع: مهر