کد خبر : 97851

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، شماری از سناتورهای آمریکایی نسبت به تبعات تلاش رژیم صهیونیستی برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به این رژیم هشدار دادند. بر اساس این گزارش، ۱۸ سناتور حزب دموکرات در نامه‌ای به رژیم صهیونیستی هشدار داند که اصرار ورزیدن و تلاش برای این اقدام می‌تواند پیامدهای نامطلوبی […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، شماری از سناتورهای آمریکایی نسبت به تبعات تلاش رژیم صهیونیستی برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به این رژیم هشدار دادند.

بر اساس این گزارش، ۱۸ سناتور حزب دموکرات در نامه‌ای به رژیم صهیونیستی هشدار داند که اصرار ورزیدن و تلاش برای این اقدام می‌تواند پیامدهای نامطلوبی به همراه داشته باشد.

رژیم صهیونیستی سعی دارد با جانبداری های دولت ترامپ ۳۰ درصد از کرانه باختری فلسطین را به این رژیم ملحق و اشغال نماید.

در همین راستا، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه شنبه اعلام کرد که این تشکیلات دیگر به توافقات منعقده با اسرائیل و ایالات متحده بخصوص هماهنگی‌های امنیتی پایبند نیست.

صائب عریقات دبیر کمیته آزادیبخش فلسطین هم پنج شنبه شب از توقف همکاری‌های تشکیلات خودگردان فلسطین با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) خبر داد.

عریقات اعلام کرد که تشکیلات خودگردان در اعتراض به تلاش اسرائیل برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری همکاری با سیا را متوقف کرده است.منبع: مهر