کد خبر : 98203

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: امام خمینی (ره) برای نجات کشور از استبداد و استعمار انقلاب را به پیروزی رساند و برای نجات کشور از اشغال و تجاوز دفاع ملی و جنگ تحمیلی را به پیروزی رساند و امام برای تشکیل […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: امام خمینی (ره) برای نجات کشور از استبداد و استعمار انقلاب را به پیروزی رساند و برای نجات کشور از اشغال و تجاوز دفاع ملی و جنگ تحمیلی را به پیروزی رساند و امام برای تشکیل نظام اسلامی همه نهادهای لازم را با رأی مردم استقرار بخشید. اگر بخواهیم زندگی امام را خلاصه کنیم، این سه جمله را می‌توانیم بگوئیم.

روحانی تاکید کرد: ۳۱ سال از رحلت امام می‌گذرد و مردم ما همان عشق به امام و پیروی از راه امام را ادامه دادند و مقام معظم رهبری همان پرچم را با همان صلابت بر دوش داشتند و ملت ما در برابر همه توطئه‌ها ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا همچنان به عنوان یک مساله اصلی در کشور ظهور و بروز دارد، گفت: این ویروس موجب تحولات بسیار زیادی در مسائل سیاسی، بهداشتی و فرهنگی شد و ما کار عظیمی را در بحران کرونا مشاهده می‌کنیم. کرونا قواعد جهانی و جهانی شدن را زیر سوال قرار داد. بسیاری از اتحادیه‌های بین المللی که مرزهای کشورشان را برداشته بودند، دوباره مرزهایشان را پررنگ کردند.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: امروز زندگی ما محدودتر و بخشی از زندگی ما مجازی شده است و این را مردم کشور باید باور کنند. ما به این زودی به شرایط قبل از کرونا نمی‌توانیم برگردیم.

ادامه دارد…منبع: مهر