کد خبر : 98970

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا در نشستی با حزب «متحد سوسیالیست ونزوئلا» (PSUV) خطاب به اروپا اعلام کرد: اتحادیه اروپا نباید در امور ونزوئلا دخالت کند. رئیس‌جمهور ونزوئلا در این خصوص تصریح کرد: انتخابات، دموکراسی، آزادی! و اینکه احدی در امور ونزوئلا دخالت نمی‌کند؛ بنابراین این اظهارات را […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا در نشستی با حزب «متحد سوسیالیست ونزوئلا» (PSUV) خطاب به اروپا اعلام کرد: اتحادیه اروپا نباید در امور ونزوئلا دخالت کند.

رئیس‌جمهور ونزوئلا در این خصوص تصریح کرد: انتخابات، دموکراسی، آزادی! و اینکه احدی در امور ونزوئلا دخالت نمی‌کند؛ بنابراین این اظهارات را برای اتحادیه اروپا مطرح می‌کنم: نگران کروناویروس باشید، نگران نژادپرستی در اتحادیه اروپا باشید، نگران بحران اقتصادی باشید، دیگر در ونزوئلا مداخله نکنید، ونزوئلا را رها کنید، اتحادیه اروپا، نقطه نظر استعماری دیگر بس است!

گفتنی است، واکنش «نیکلاس مادورو» پس از آن مطرح شد که اتحادیه اروپا دیروزسه‌شنبه حکم دیوان عالی ونزوئلا در خصوص تجدید ترکیب شورای ملی انتخابات (CNE) را محکوم و ادعا کرد که چنین تصمیماتی «فضای دموکراسی در این کشور (ونزوئلا) را به حداقل کاهش می‌دهد!منبع: مهر