کد خبر : 98017

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوا، جنبش جهاد اسلامی به مناسبت بیستمین سالگرد خروج نظامیان اشغالگر صهیونیست از جنوب لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که این پیروزی نقطه عطفی به شمار می‌رود که بحران ماهیتی در رژیم صهیونیستی را تشدید کرده است. در ادامه این بیانیه آمده است: رژیم صهیونیستی متوجه […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوا، جنبش جهاد اسلامی به مناسبت بیستمین سالگرد خروج نظامیان اشغالگر صهیونیست از جنوب لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که این پیروزی نقطه عطفی به شمار می‌رود که بحران ماهیتی در رژیم صهیونیستی را تشدید کرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: رژیم صهیونیستی متوجه این مسأله شده است که شکست و فروپاشی این رژیم در آینده قطعاً صورت می‌گیرد. ما به برادران خود در مقاومت اسلامی لبنان و حزب‌الله که در برابر دشمن صهیونیستی و سیاست‌های تجاوزکارانه آن ایستاده‌اند تبریک می‌گوییم.

در این بیانیه تاکید شده است: ملت فلسطین گزینه مقاومت را برای بازپس‌گیری سرزمین خود انتخاب کرده و هیچ راه دیگری پیش روی ما جز تقویت مقاومت و تداوم این مسیر و افزایش توانمان برای مقابله با اشغالگران در تمام میدان‌ها وجود ندارد.

لازم به ذکر است که لبنانی‌ها هرساله ۲۵ مه را به عنوان روز آزادسازی جنوب این کشور از دست اشغالگران صهیونیست جشن می‌گیرند.منبع: مهر