کد خبر : 99091

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در مورد آخرین وضعیت پرونده مرگ قاضی منصوری از متهمان پرونده فساد اقتصادی که جسد وی روز گذشته در هتلی در رومانی پیدا شد، گفت: هم سفارت ما پیگیر این موضوع بوده و همچنین دوستان ما در اینترپل در تماس نزدیک با همتایان خود در […]به گزارش خبرنگار مهر، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در مورد آخرین وضعیت پرونده مرگ قاضی منصوری از متهمان پرونده فساد اقتصادی که جسد وی روز گذشته در هتلی در رومانی پیدا شد، گفت: هم سفارت ما پیگیر این موضوع بوده و همچنین دوستان ما در اینترپل در تماس نزدیک با همتایان خود در رومانی هستند.

وی افزود: آنچه که مسلم است، ادعایی است که در وهله اول مطرح شد و مرگ قاضی منصوری را به خودکشی شبیه دانسته بود. ظاهراً اعلام اولیه نیز موید درستی این ادعا بود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: هر چه که بوده، جمهوری اسلامی ایران پیش از این هشدار داده بود که وی تحت تعقیب قضائی بوده و از طریق اینترپل پیگیر وضعیت قاضی منصوری بوده است.

موسوی گفت: در حال حاضر ما از مقامات ذیربط در رومانی خواستیم که به صورت صریح، شفاف و دقیق علت و نحوه حادثه را به ما گزارش دهند تا بعد از آن بتوانیم سایر اقدامات را انجام دهیم.منبع: مهر